Aktuality

KURZ TRENÉRŮ  III.TŘÍDY   OLOMOUC  26.-29.9.2019           

LETNÍ AKTIVITY PRO ČLENY ODDÍLU SVČ BOSKOVICE

BOSKOVICKÝ ZÁVOD 22.6.2019

Zveme všechny členy plaveckého oddíl SVČ BOSKOVICE, rodiče plavců a všechny příznivce závodního plavání na závody : BOSKOVICKÝ ZÁVOD 22.6.2019 pro nejmladší plavce.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 12 ti letí  NOVÝ JIČÍN 15.-16.6.2019

POHÁR ČESKÉ REPUBLIK 11 ti letí PROSTĚJOV 8.-9.6.2019

POHÁR ČESKÉ REPUBLIKY 10 ti letí KOPŘIVNICE 8.-9.6.2019

Doprava -sraz v 10:00 hod. Lázně

O MOKRÉHO EMANA PROSTĚJOV 6.4.2019

DOPRAVA VLASTNÍ - DOMLUVA S RODIČI !

CENA BRNĚNSKÉHO DRAKA 6.4.2019

DOPRAVA VLASTNÍ - DOMLUVA S RODIČI !

JARNÍ CENA MĚSTA BOSKOVICE 23.3.2019 

Zveme všechny plavce oddílu SVČ BOSKOVICE , jejich rodiče, trenéry, rozhodčí a všechny příznivce závodního plavání.

PODROBNÉ INFORMACE O ZÁVODĚ, 

ZDE

                                      ODDÍLOVÁ SOUTĚŽ 2018

1. RYŠÁVKA Jáchym 07               1379

2. MÜLLEROVÁ Anděla 07          1314

3. KOPÁČEK Martin 04                 1312

4. CHLUPOVÁ Nina 09                1234

5. NOVOTNÁ Justýna 09            1231

6. RYŠÁVKOVÁ Emma 05            1223

6. ŠČUDLA Ondřej 08                 1223

8. DAVID Jakub 00                      1221

9. VESELÝ Michal 09                    1216

10. NEZVALOVÁ Kristýna 10         1210

11. HORŇOVÁ Adriana 00            1205

12. TLAMKOVÁ Barbora 07          1204

11. SKŘIČKA Filip 07                      1160

14. BENEŠ Jakub 03                     1150

15. HORÁK Filip 03                       1145

16. MÜLLER Patrick 08                 1140

17. PŘIBYL Vojtěch 00                   1131

18. SPOUSTOVÁ Julie 08             1125

19. DVOŘÁČKOVÁ Klára 06         1048

20. RYŠAVÁ Anna 08                  1038

21. SLÁMOVÁ Izabela 09            1032

22. JANOVSKÁ Barbora 08         991

23. ŠPERKOVÁ Anna 09              986

24. GESTERKAMP Lucas 09        963

25. ŠAFRÁNEK Jáchym 07          947

26. NEČAS Kevin 05                    926

27. SLÁMOVÁ Veronika 06         922

28. ŠPERKA Adam 06                 879

29. SÝKORA Ondřej 09              868

30. UCHYTILOVÁ Radka 08       780

31. SCHMIDTOVÁ Kristýna 07     760

32. RYŠAVÁ Emilie 05                 716

33. BEDNÁŘ Jan 11                     622

34. DOKOUPIL Radek 10            556